독일어 배우기와 A1 시험에 합격하기를 원하십니까?

> 포럼 > 독일과 독일의 일반적인 A1 가족 조합 코스 > 독일어 배우기와 A1 시험에 합격하기를 원하십니까?

ALMANCAX 포럼에 오신 것을 환영합니다. 우리 포럼에서 독일과 독일어에 관해 찾고 있는 모든 정보를 찾을 수 있습니다.
    므 무흐
    참가자

안녕하세요, Memduh GÜNGÖR입니다.

İstanbul'un Beylikdüzü ilçesinde ikamet etmekteyim. 2 ay önce Almancax aracılığı ile Elif Hoca ile tanıştım. çok fazla kurs ile görüşme yaptım ama hiç biri samimi gelmedi. zaten başarıları da ne kadar basit bir eğitim verdiğini açıklıyor. Uzun görüşmelerden sonra Elif Hocamdan ders almaya başladım ve 23 Aralık 2011'de A1 sınavına girdim. Dün sonuçları geldi ve 2 ay önce bir kaç kelime bile almanca bilmezken 74 puan alarak tek sınavda başardım. Elif Hocam o kadar güzel bir ders veriyo ki akılda kalıcı, ayrıca çok güzel kaynakları ve doneleri mevcut. Aynı doğrultuda ezberci bi eğitim değil tamamen öğretici bir eğitim veriyor. Benim evim ile Ders aldığım yer arası 2,5 – 3 saatlik yol ve ben her seferinde gidiş dönüş 6 saat toplu taşıma araçları ile yolculuk yaptım. VAKİT UZAYACAĞINA YOL UZASIN dedim ve kesinlikle de doğru yaptım. TEşEKKÜRLER HOCAM, TEşEKKÜRLER ALMANCAX… istanbul da kurs arayanlar boşuna dolanmayın Elif Hocam bi tane bu konuda ve tanımıyorum başka eğitimci.

시각적 문서 증거가 아래에 있습니다. (첫 시험이었고, 믿기지 않았고, 매우 불안했고, 전에 훈련을받은 적이 없었습니다. 선생님 Elif 덕분에 두려움이 사라지고 성공했습니다. 그것은 선생님뿐 아니라 우리 누이이기도했습니다.
    ONE SHOT FULL HIT ,,,,,

a1.jpg

무팀2
    참가자

elif hoca를위한 강력한 광고 :)

므 무흐
    참가자

Reklam değil kardeş inan gerçekler yazılıyor. Ben bizzat kendisinden eğitim aldım. Hem hocam heb ablam oldu Rabbim Razı olsun dualarımı esirgemem heleki sınav günü büyük kurumlardan ders alıpta 3. kez giren bi çok insan vardı. en iyi eğitimi aldım diyenin yanında profesör kaldık nerdeyse….

무팀2
    참가자

Dogrudur dostum ne mutlu sana… insallah hep kalbine göre güzel insanlar cikar karsina..

안녕하세요

내 이름이 전달 되었기 때문에 저항 할 수 없었고 글을 쓰고 싶었습니다. :) 내 광고보다는 다가오는 친구들이 almancax에서 왔기 때문에 이런 식으로 almancax에게 감사하려고 노력하고 있습니다. 살아있는 모든 사람들이 알고 있습니다.이 기간은 정말 매우 어렵고 성가신 기간이며 사람들은 촬영 후에 만 ​​작품의 색을 이해할 수 있습니다. 코스와 시험 응시 그들은 단지 그들이 잘못되지 않도록 서로를 돕기 위해 노력하고 있습니다.

Bence burada teşekkür edilmesi gereken biri varsa almancax yetkilileridir ki Onlar ben de dahil hiç kimseden bir çıkar gütmeden tamamen Allah rızası için yanımızda olmuşlardır. Benim yaptığım gerçekten de çok bir şey yok ben sadece yapmam gereken görevimi yerine getirdim. Doğru olan bu. Burası öğretmen ve öğrenci herkesin yararlandığı ve yardımlaştığı bir platform. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Selam ve Saygılarımla…

무팀2
    참가자

안녕하세요

내 이름이 전달 되었기 때문에 저항 할 수 없었고 글을 쓰고 싶었습니다. :) 내 광고보다는 다가오는 친구들이 almancax에서 왔기 때문에 이런 식으로 almancax에게 감사하려고 노력하고 있습니다. 살아있는 모든 사람들이 알고 있습니다.이 기간은 정말 매우 어렵고 성가신 기간이며 사람들은 촬영 후에 만 ​​작품의 색을 이해할 수 있습니다. 코스와 시험 응시 그들은 단지 그들이 잘못되지 않도록 서로를 돕기 위해 노력하고 있습니다.

Bence burada teşekkür edilmesi gereken biri varsa almancax yetkilileridir ki Onlar ben de dahil hiç kimseden bir çıkar gütmeden tamamen Allah rızası için yanımızda olmuşlardır. Benim yaptığım gerçekten de çok bir şey yok ben sadece yapmam gereken görevimi yerine getirdim. Doğru olan bu. Burası öğretmen ve öğrenci herkesin yararlandığı ve yardımlaştığı bir platform. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Selam ve Saygılarımla…

덕분에 엘리 프 선생님이 누군지 알게되었고 성공을 기원합니다 ..

Danke의 숀.  :)  하나님의 축복이 있기를.

fotoademxnumx
    참가자

Elif hocam iyiki bu site sayesinde size gelmişim ve tek seferde hiç almanca bilmememe rahmen geçmenin mutlulugunu yaşadım sizden ve almancaxdan allah razı olsun ne mutluki burdaki diger arkadaşlara tavsiye ettigim ve kendiminde tek seferde başardıgı kurs olan elif hocamı kesinlikle hem maddi hem manev olarak tavsiye ediyorum

시험 일자 01.20.2012
        결과 : 83
    Adam Demir에게 안부 인사

4 주 만에 코스를 성공적으로 마치는 이유는 무엇입니까? 죄송합니다. 귀하의 웹 사이트에서도 코스가 어디에 있는지 알려주지 않습니다. 당신은 신뢰할 수 없습니다.

우리는 수년간 신뢰할 수있는 인증서, 시험에서받은 높은 성적, 시험에 머무르는 학생 없음으로 입증되었습니다.

우리 지역에서만 찾을 수없는 이유를 쓰지 않도록 우리에게 주소를 입력하십시오. 터키 전체가 'YE NOT ADDRESS 's our.

만약 그것이 당신에게 오지 않는다면, 당신이 여기있는 사이트의 권한을 우리에게 요청할 수 있습니다 -GERMANCAX!

무하야에엠
    참가자

4 주 만에 코스를 성공적으로 마치는 이유는 무엇입니까? 죄송합니다. 귀하의 웹 사이트에서도 코스가 어디에 있는지 알려주지 않습니다. 당신은 신뢰할 수 없습니다.

지금까지 A1 시험에 불합격 한 학생이 한 명도 없다는 통계를 보면 알 수 있습니다.

mantıklı olursak dünyanın hıc bır yerınde yuzde yuz başarı garantisi verilemez. nasıl olur da her kursiyer sınavı geçiyor. daha internet sitesinde verilmiş bir adres bile yok. tek araçla ulaşım diyor ama belirtilen yer göztepe. nasıl ulasılacaksa hayret =)

dielosch
    참가자

Muharrem Admin은 어디에 있습니까?이 과정에 대한 정보를 제공 할 수 있습니까?

무하야에엠
    참가자

mantıklı olursak dünyanın hıc bır yerınde yuzde yuz başarı garantisi verilemez. nasıl olur da her kursiyer sınavı geçiyor. daha internet sitesinde verilmiş bir adres bile yok. tek araçla ulaşım diyor ama belirtilen yer göztepe. nasıl ulasılacaksa hayret =)

XNUMX % 성공 보장이 주어지고 성공률은 분명합니다. 댓글은 분명합니다.
    평판 여부는 당신에게 달려 있습니다.

무하야에엠
    참가자

Muharrem Admin은 어디에 있습니까?이 과정에 대한 정보를 제공 할 수 있습니까?

안녕하세요 dielosch, 당신은 오랫동안 결석했습니다. 포럼에 오신 것을 환영합니다. :)
    이스탄불의 독일어 과정은 Almancax 강사 중 한 명인 우리 선생님 Elif에 속하며 성공률이 매우 높습니다. :)

이 사이트가 Elif 레이디와 계약을 맺은 것 같아요. 더 이상 이해가 안 돼요. 나는 이미 금요일에 엘리 프 레이디를 만났습니다. 귀하의 웹 사이트는 금요일에 완전히 다른 상태였습니다. 자세한 경로를 요청해야하는 이유. Ustellik Elif 숙녀 자신이 전화로 사무실이 있다고 말했습니다. 괴테 인스티튜트에 전화했는데 그들도 그런 곳을 모릅니다. 그래서 저는 제가 연구에 대해 말하는 것이 아닙니다.

15개 답변 표시 - 1~15(총 20개)
  • 이 주제에 응답하려면 로그인해야 합니다.