ARKADAşLAR!… DERİN BİR NEFES ALIYIM!… VİZEM GELDİ!…

ALMANCAX 포럼에 오신 것을 환영합니다. 우리 포럼에서 독일과 독일어에 관해 찾고 있는 모든 정보를 찾을 수 있습니다.
    Darudigy
    참가자

Bugüne kadar çok karamsar olduğum için genelde izleyici olarak katıldım… Ancak bana çok yardımlarınız dokundu… Özellikle A1 sınavı konusunda… Rahatlıkla verdim sayenizde… Yardıma ihtiyacı olan herkesede zamanım dahilinde yardımcı olabilirim… şimdi hepinize hiç ayırmadan teşekkür ediyorum… Hiç kimse moral bozmasın… Beklemek var, özlemek var, hayal kırıklığı var, sabır sınama var… Kısaca herşey var aslında… şu yaklaşık 1 yıla o kadar çok şey sığdı ki…Hazırlık yapmak düğün için bütün yıl, bu arada işinde çalışmak, stres sinir, nasıl anlatılır ki… Biliyorum anlıyorsunuz…  Dediğim gibi arkadaşlar… Rahat olun… İsteneni yapın fazlasını değil… Eşinizin maaşı ve üzerine olan ev konusuna öncelik verin… Sınavınızı verin, gerisi bi pasaport ve pasaporta yapıştırılmış VISUM yazan fotoğraflı bir puldan ibaret…Bu kadar özlem bu mu diyeceksiniz… Eşimi hala bekliyorum… Çok özledim.. Anlatamam size… Ağustos'ta düğün, sonra bu kadar stresi atmak için balayı, ve sonra yolculuk… Benim için uğruna herşey yapılabilecek tek insana… Eşime… Herkesin hasreti bitsin… Herkese tekrar teşekkürler… VEEEEEEEEEE! şİMDİİİİİİİ!:::::: HAYDİN HALAYA!!!!!!!  halayy:) halayy:) halayy:) hiihi:) hiihi:) hiihi:) yuppi:) yuppi:) alkis:) alkis:) alkis:) dance:) dance:) dance:)

blue_mavis
    참가자

행운을 빕니다, 친구여, 당신이 쓴 글을 읽었고, 아주 잘 썼습니다. 다음 생애는 스트레스 없이 사랑과 행복이 가득하길 바랍니다.

allah yar ve yardımcın olsun :)

미소 35
    참가자

bu dediğin herşeyi yaşıyorum arkadaşım bende senin gibi nisanda başvuranlardanım 8 nisan hala bekliyorum olmadık entrikalar olmadık evraklar herşey mevcut..arkadaşım hayırlı uğurlu olsun çok sevindim adına darısı başıma inşallah,,maaş ve ev demişssin senin maaşın ne kadardı

쿠 사르
    참가자

자, 눈을 크게 뜨고 비자를 기다리는 친구들에게 행운을 빕니다.

3개 답변 표시 - 1~3(총 3개)
  • 이 주제에 응답하려면 로그인해야 합니다.