독일어 인터뷰

> 포럼 > 독일어 음성 패턴 > 독일어 인터뷰

ALMANCAX 포럼에 오신 것을 환영합니다. 우리 포럼에서 독일과 독일어에 관해 찾고 있는 모든 정보를 찾을 수 있습니다.
    wiccantrxnumx
    참가자

친구, 나의 독일 숙제. 누군가를 인터뷰해야합니다. 하지만 독일어 질문을하기가 힘들고 독일어를 배우기 시작한 지 XNUMX 년 반이 지났습니다. 사전을 볼 때 어휘가별로없고 어떤 것을 사용해야할지 모르겠습니다. 도와주세요?

3,14
    참가자

–> Röportajın konusu nedir? Kimler arasında geçecek? Haber mi, show mu? Eğer hâlâ lazımsa bunları söyle, sana güzel bir röportaj yazarım evelallah.

türkkız
    참가자

안녕하십니까 . 방금 사이트에 가입 했으므로 방금 :) 채팅 섹션에 글을 쓰려고했는데 여기에 써야한다고해서 페이지를 잃어 버렸어요. :)

3,14
    참가자

–> Merhaba siteye hoş geldin. 이 주제 제목 우리는 독일어로 채팅합니다. 이 주제 제목 우리는 또한 그 아래에서 터키어로 채팅합니다. 나는 질문을보고 대답하기 위해 첫 번째 질문을합니다. 여기에 딸깍 하는 소리. :)

Mathmazhel
    참가자

면접 숙제도 있는데 못 해요 도와 주실 래요? :( Benim röportajım bir öğretmenle olacak öğretmenle ben yani soru soracağım cavaplayacak lğtfen bana yapar mısınız röportaj perşembe günü gidecek yani en geç yarın yapmam gerekiyo lğtfen yardımcı olun  :angel:  okey:)  cofe:)

3,14
    참가자

–> Kardesim Türkce hazirla, bir saat icinde Almancaya ceviririm. Bugün vaktim yok ama yarin hallolur. Kisiselden ya da email yoluyla at bana. Ya da burada yaz. Hic fark etmez, yeter ki senin icin görülsün. ;)

türkkız
    참가자

나도 도와 줄 수있어 ;)  alkis:)  alkis:)  dance:)

3,14
    참가자

–> Bu yardimseverligin sonu yok! alkis:) Seni tebrik ederim, Willkommen im Club! alkis:)

türkkız
    참가자

danke  :haha:  :haha:

3,14
    참가자

–> Bir siteye bir 3,14 kolay cikmiyor. alkis:)

türkkız
    참가자

türk kızıda  :zopa:  :haha:  :haha:  :haha:

3,14
    참가자

–> Evet!! Kim türk kizinin adini söyledi heeee? :zopa:

türkkız
    참가자

taaaaaaaaaaaaa kendisiiiiiiiiii  kur;) birşey mi oldu  :zopa:

3,14
    참가자

–> Hee, nasil diye soracaktim kendilerine efendim ::) : 하하 :

3,14
    참가자

–> Korkunun gözünü seveyim. :haha:

türkkız
    참가자

hahahahah  :haha:  :haha: aynenn bencede korkkk hııııı naaaaaaaa yaparım nanana  offoff:)  :haha:  :haha:

15개 답변 표시 - 1~15(총 62개)
  • 이 주제에 응답하려면 로그인해야 합니다.